JG25-0.5HP-45
Part Number:
JG25-0.5HP-45
Description:
25G 0.5" HP SERIES TIP ID .010"
Color :
Red
Inner Diameter :
0.010" (0.25mm)
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)