JG24-0.5HP-90
Part Number:
JG24-0.5HP-90
Description:
24G 0.5" HP SERIES TIP ID .012"
Color :
Blue
Inner Diameter :
0.012" (0.31mm)
Outer Diameter :
0.022" (0.56mm)