JG21-0.5HP-45
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG21-0.5HP-45
Category:
Tips, Nozzles
Description:
21G 0.5" HP SERIES TIP ID .020"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Purple
Gauge :
21
Inner Diameter :
0.020" (0.51mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.032" (0.81mm)