JG18-0.5HP-45
Part Number:
JG18-0.5HP-45
Description:
18G 0.5" HP SERIES TIP ID .033"
Color :
Green
Inner Diameter :
0.033" (0.84mm)
Outer Diameter :
0.050" (1.27mm)