JG17-0.5HP-90
Part Number:
JG17-0.5HP-90
Description:
17G 0.5" HP SERIES TIP ID .040"
Color :
White
Inner Diameter :
0.040" (1.02mm)
Outer Diameter :
0.059" (1.50mm)