JG27-1.5HP-45-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG27-1.5HP-45-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
27G 1.5" HP SERIES TIP ID .008"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
27
Inner Diameter :
0.008" (0.20mm)