JG17-1.5HP-45-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG17-1.5HP-45-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
17G 1.5" HP SERIES TIP ID .040"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
17
Inner Diameter :
0.040" (1.02mm)