JG16-1.5HP-90-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG16-1.5HP-90-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
16G 1.5" HP SERIES TIP ID .047"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
16
Inner Diameter :
0.047" (1.19mm)