JG26-1.5HP-90
Part Number:
JG26-1.5HP-90
Description:
26G 1.5" HP SERIES TIP ID .009"
Color :
Peach
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)
Number of Pieces :
500
Outer Diameter :
0.018" (0.46mm)