JG25-1.5HP-90
Part Number:
JG25-1.5HP-90
Description:
25G 1.5" HP SERIES TIP ID .010"
Color :
Red
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.010" (0.25mm)
Number of Pieces :
500
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)