JG23-1.5HP-45
Part Number:
JG23-1.5HP-45
Description:
23G 1.5" HP SERIES TIP ID .013"
Color :
Orange
Gauge :
23
Inner Diameter :
0.013" (0.33mm)
Number of Pieces :
500
Outer Diameter :
0.025" (0.64mm)