JG21-1.5HP-45
Part Number:
JG21-1.5HP-45
Description:
21G 1.5" HP SERIES TIP ID .020"
Color :
Purple
Gauge :
21
Inner Diameter :
0.020" (0.51mm)
Number of Pieces :
500
Outer Diameter :
0.032" (0.81mm)