JG18-1.5HP-45
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG18-1.5HP-45
Category:
Tips, Nozzles
Description:
18G 1.5" HP SERIES TIP ID .033"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Green
Gauge :
18
Inner Diameter :
0.033" (0.84mm)
Number of Pieces :
500
Outer Diameter :
0.050" (1.27mm)