JG25-0.25HP
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG25-0.25HP
Category:
Tips, Nozzles
Description:
25G 0.25" HP SERIES TIP ID .010"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Red
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.010" (0.25mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)