JG23-0.5-90
Part Number:
JG23-0.5-90
Description:
23G 0.5" IT SERIES TIP ID .016"
Color :
Blue
Gauge :
23
Inner Diameter :
0.016" (0.41mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.025" (0.64mm)