JG25-0.5-45
Part Number:
JG25-0.5-45
Description:
25G 0.5" IT SERIES TIP ID .012"
Color :
Blue
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.012" (0.31mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)