JG27-1.5HPX-45
Part Number:
JG27-1.5HPX-45
Description:
27G 1.5" HP SERIES TIP ID .008"
Color :
White
Inner Diameter :
0.008" (0.20mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.016" (0.41mm)