JG14-0.5HPX-45
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG14-0.5HPX-45
Category:
Tips, Nozzles
Description:
14G 0.5" HP SERIES TIP ID .063"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Olive
Gauge :
14
Inner Diameter :
0.059" (1.50mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.072" (1.83mm)