SM453229A-381N7Y
Manufacturer:
Bourns, Inc.
Part Number:
SM453229A-381N7Y
Category:
Pulse Transformers
Description:
LAN XFMR,10/100/1000 BASE-T,IEEE
Manufacturer :
Bourns, Inc.
Category :
Pulse Transformers
ET (Volt-Time) :
Height - Seated (Max) :
0.114" (2.90mm)
Inductance :
380µH
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.185" L x 0.127" W (4.70mm x 3.22mm)