1812N390G302CT
Part Number:
1812N390G302CT
Description:
CAP CER 39PF 3KV C0G/NP0 1812
Applications :
General Purpose
Capacitance :
39 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
3000V (3kV)