EL8100IW-T7
Part Number:
EL8100IW-T7
Description:
IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-6
-3db Bandwidth :
200 MHz
Current - Output / Channel :
65 mA
Current - Supply :
2mA
Gain Bandwidth Product :
100 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
SOT-23-6
Slew Rate :
200V/µs
Supplier Device Package :
SOT-23-6
Voltage - Supply Span (Max) :
5 V
Voltage - Supply Span (Min) :
3 V