100A120FW150XT\500
Part Number:
100A120FW150XT\500
Description:
CAP CER 12PF 150V 1% NONSTND
Applications :
RF, Microwave, High Frequency
Capacitance :
12 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
150V