111122K00390GQTAF9LM
Part Number:
111122K00390GQTAF9LM
Description:
CAP CER 39PF 2KV C0G/NP0 1111
Capacitance :
39 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Thickness (Max) :
0.070" (1.78mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
2000V (2kV)