CMS-15113-076L100A
Part Number:
CMS-15113-076L100A
Description:
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
In Stock:
493
Efficiency - Testing :
700mW/100mm
Frequency - Self Resonant :
700Hz
Frequency Range :
100 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Impedance :
6 Ohms
Power - Max :
1 W
Power - Rated :
700 mW
Size / Dimension :
0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)