GRM0335C1E4R7CA01D
Part Number:
GRM0335C1E4R7CA01D
Description:
CAP CER 4.7PF 25V C0G/NP0 0201
Capacitance :
4.7 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Thickness (Max) :
0.013" (0.33mm)
Tolerance :
±0.25pF
Voltage - Rated :
25V