ECW-F6233JL
Part Number:
ECW-F6233JL
Description:
CAP FILM 0.023UF 5% 630VDC RAD
Capacitance :
0.023 µF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Tolerance :
±5%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
630V