ECW-F6233HL
Part Number:
ECW-F6233HL
Description:
CAP FILM 0.023UF 3% 630VDC RAD
Capacitance :
0.023 µF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Tolerance :
±3%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
630V