9TS5MD6123AARX
Part Number:
9TS5MD6123AARX
Description:
6100PF 415V
In Stock:
26
Capacitance :
123 µF
Height - Seated (Max) :
11.102" (282.00mm)
Lead Spacing :
0.748" (19.00mm)
Operating Temperature :
-25°C ~ 55°C
Size / Dimension :
2.953" Dia (75.00mm)
Tolerance :
-5%, +15%
Voltage Rating - AC :
415V