FKM2D021001E00HSSD
Part Number:
FKM2D021001E00HSSD
Description:
FKM 2 0.01 UF 100 VDC 2.5% 4.5X9
In Stock:
930
Capacitance :
10000 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 100°C
Tolerance :
±2.5%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
100V