ECQ-M2332KZ
Part Number:
ECQ-M2332KZ
Description:
CAP FILM 3300PF 10% 200VDC RAD
Applications :
General Purpose
Capacitance :
3300 pF
Dielectric Material :
Polyester
Lead Spacing :
0.217" (5.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
200V