ECQ-E2234KF3
Part Number:
ECQ-E2234KF3
Description:
CAP FILM 0.23UF 10% 250VDC RAD
Capacitance :
0.23 µF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
250V