B32561J0225M189
Part Number:
B32561J0225M189
Description:
CAPACITOR FILM MKT SILVERCAP
Height - Seated (Max) :
0.311" (7.90mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.433" L x 0.201" W (11.00mm x 5.10mm)