ECQ-E4753KF3
Part Number:
ECQ-E4753KF3
Description:
CAP FILM 0.075UF 10% 400VDC RAD
Capacitance :
0.075 µF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
400V