B32620A3623J289
Part Number:
B32620A3623J289
Description:
CAP FILM 0.062UF 5% RADIAL
Capacitance :
0.062 µF
Lead Spacing :
0.295" (7.50mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 100°C
Tolerance :
±5%