ECW-H8303JV
Part Number:
ECW-H8303JV
Description:
CAP FILM .030UF 5% 800VDC RADIAL
In Stock:
41
Capacitance :
30000 pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Tolerance :
±5%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
800V