ECW-H8202JV
Part Number:
ECW-H8202JV
Description:
CAP FILM 2000PF 5% 800VDC RADIAL
In Stock:
196
Capacitance :
2000 pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Tolerance :
±5%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
800V