ECQ-E6152KF
Part Number:
ECQ-E6152KF
Description:
CAP FILM 1500PF 10% 630VDC RAD
In Stock:
823
Capacitance :
1500 pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Last Time Buy
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
630V