ECQ-E6222KF
Part Number:
ECQ-E6222KF
Description:
CAP FILM 2200PF 10% 630VDC RAD
Capacitance :
2200 pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Product Status :
Last Time Buy
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
630V