CDV30FH392FO3
Part Number:
CDV30FH392FO3
Capacitance :
3900 pF
Height - Seated (Max) :
0.890" (22.60mm)
Lead Spacing :
0.437" (11.10mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.799" L x 0.358" W (20.30mm x 9.10mm)
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
1.5 kV