CDV30FH102GO3
Part Number:
CDV30FH102GO3
Capacitance :
1000 pF
Height - Seated (Max) :
0.858" (21.80mm)
Lead Spacing :
0.437" (11.10mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.772" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
1.5 kV