Q-0D00Q00050.5M
Part Number:
Q-0D00Q00050.5M
Description:
CBL ASSY BNC-HDBNC PL-JK 19.69"
2nd Connector :
HD-BNC Jack
2nd Contact Gender :
Female
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms