TCMIV226DTLSR200
Part Number:
TCMIV226DTLSR200
Description:
TANT 20% 35V 22UF D LSR 200
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200mOhm
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
35 V