T322E226J025AS
Part Number:
T322E226J025AS
Description:
CAP TANT 22UF 5% 25V AXIAL
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.5Ohm @ 100kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.280" Dia x 0.280" L (7.11mm x 7.11mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
25 V