T322A105J025AS
Part Number:
T322A105J025AS
Description:
CAP TANT 1UF 5% 25V AXIAL
Capacitance :
1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
10Ohm @ 100kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.095" Dia x 0.095" L (2.41mm x 2.41mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
25 V