T95C106M025CZSL
Part Number:
T95C106M025CZSL
Description:
CAP TANT 10UF 20% 25V 2812
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
280mOhm
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V