T322C106K025AT7200
Part Number:
T322C106K025AT7200
Description:
CAP TANT 10UF 10% 25V AXIAL
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2.5Ohm @ 100kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.180" Dia x 0.180" L (4.57mm x 4.57mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
25 V