TMCUA0G226MTRF
Part Number:
TMCUA0G226MTRF
Description:
CAP TANT 22UF 20% 4V 1206
In Stock:
360
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.8Ohm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Manufacturer Size Code :
UA
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
4 V