T110D227K010AS
Part Number:
T110D227K010AS
Description:
CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL
In Stock:
17
Capacitance :
220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
10 V