T322D685M035AS
Part Number:
T322D685M035AS
Description:
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
In Stock:
31
Capacitance :
6.8 µF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
35 V