T322A105M025AT
Part Number:
T322A105M025AT
Description:
CAP TANT 1UF 20% 25V AXIAL
In Stock:
36
Capacitance :
1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
10Ohm
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V